GÖLMARMARA'NIN ANA KANALİZASYON HATTI TEMİZLENDİ

GÖLMARMARA'NIN ANA KANALİZASYON HATTI TEMİZLENDİ
MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçe merkezinde yaz aylarında vatandaşların koku ve sinek sıkıntısı yaşamamaları adına ana kanalizasyon hattı temizlik çalışmasını gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde yaşayan vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Gölmarmara ilçe merkezinde vatandaşların kanalizasyon hatlarından kaynaklı problem yaşamamaları adına ana kanalizasyon temizliğini gerçekleştirdi. MASKİ ekiplerince yürütülen çalışmalar sayesinde, özellikle yaz aylarında olası kötü koku ve sinek oluşumu riskini ortadan kaldırarak vatandaşların rahat bir nefes almasını sağladı.

“Çalışmalardan dolayı çok memnunuz”

Gölmarmara ilçesinin merkez mahallesi olan Atatürk Mahallesi’nde, MASKİ Genel Müdürlüğü’nce yürütülen ana kanalizasyon hattı temizlik çalışmasından dolayı memnun olduklarını belirten Mahalle Muhtarı Ahmet Ergün, “Kanalizasyon hattımız dolduğu zaman kötü koku ve sinek oluyordu. MASKİ Genel Müdürlüğü mahallemizde bulunan ana kanalizasyon hattında temizlik çalışması yaparak bu sorunumuzu ortadan kaldırdı. Büyükşehir Belediyemiz de devamlı ilaçlama yapıyor. Bu çalışmalardan dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 14:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4