HACIVELİLER'E YENİ İÇME SUYU SONDAJI
banner1
MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Hacıveliler Mahallesi’nde yeni bir içme suyu sondajı kazandırmak için çalışmalarına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların yetersiz gelen içme suyu sorunlarını çözüme kavuşturmak için başlattığı sondaj hamlesine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Gölmarmara ilçesine bağlı Hacıveliler Mahallesi’nde mevcut sondajın yetersiz gelmesi nedeniyle yeni sondaj açmak üzere çalışma başlattı. Vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda harekete geçen ekipler, kuyudan çıkan sudan analiz için numune alarak tahlillerini yaptırmasının ardından şebekeye bağlanacak.

“MASKİ, hızır gibi yetişiyor”

Hacıveliler Mahalle Muhtarı Yaşar Ahmet Yılmaz, “Mahallemiz genişlediğinden dolayı mevcut sondajımız yetersiz gelmeye başlamıştı. Mahalleli ile birlikte MASKİ’ye müracaat ettik. Sağ olsunlar hemen yeni bir sondaj açmak için çalışmalara başladılar. Sonuç güzel çıkarsa daha kaliteli ve verimli suyumuz olacak. Mahalleli olarak sonucu bekliyoruz. MASKİ, acil ihtiyaçlarımızda her zaman yanımızda oluyor. Su kesintisi olsun, arızalar olsun hızır gibi yetişiyorlar. Çalışmalardan çok memnunuz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bu hizmetlerin devamını dileriz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner4

banner21