'Halkımızın Beklentisini Fazlasıyla Karşılıyoruz'  

'Halkımızın Beklentisini Fazlasıyla Karşılıyoruz'  
Başkan Şirin, “Çalışmalarımız Mahallemize Çok Yakışacak”

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Ergenekon Mahallesi Sahil sokak üzerinde yapımı devam eden yeni yaşam alanında incelemelerde bulundu. Mevcut atıl alanda yapılan çalışmalar tamamlandığında bölgeye hareket kazandırmış olacaklarını söyleyen Başkan Şirin, “Mahalle sakinlerimizin bu bölgenin değerlendirilmesi yönündeki beklentisini buraya çok yakışacak hizmetimizle karşılıyoruz. Çok kısa süre içerisinde yemyeşil, rengarenk bir yaşam alanını vatandaşımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Ergenekon Mahallesi Sahil Sokak üzerinde başlayan yeni yaşam alanı çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala ile birlikte alanda incelemelerde bulundu. Mevcut alanda çalışan personellerle tek tek selamlaşan Başkan Şirin, sıcak yaz gününde halka hizmet için sahada bulunan çalışanlara kolaylıklar diledi. Personel ile sohbet ettikten sonra alandaki çalışmalara dair bilgi veren Başkan Şirin, yeni yaşan alanının Ergenekon Mahallesi Sahil Sokak’a prestij katacağını belirtti.

“Halkımızın Beklentisini Fazlasıyla Karşılıyoruz”    

Ergenekon Mahallesi’nin gün geçtikçe yeni yerleşim alanlarıyla büyüdüğünü ve dolayısıyla nüfusunun arttığını belirterek, vatandaşların keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlamak adına da sokaklardaki alternatifleri değerlendirdiklerini söyleyen Başkan Şirin, “Ergenekon Mahallemiz Sahil Sokak üzerinde bulunan 2 bin 510 metrekarelik alana Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz yeni bir park, yeni bir yaşam alanı oluşturma çalışmalarına başladılar. Bizler atıl durumdaki alanın değerlendirilmesine yönelik mahalle halkının beklentisini karşılamak amacıyla çıktığımız bu yolda önemli bir yol kat ettik. Hızla devam eden çalışmalar sonunda mevcut alan çok güzel bir görünüme sahip olacak. İçerisinde havuz, yürüyüş parkuru, 5 adet kamelya, oyun grubu ve oturma alanları olacak olan parkta ayrıca aydınlatma ve çevre düzenlemesi de yapılarak vatandaşlarımızın parkta akşamları da rahat bir şekilde vakit geçirebilmelerini sağlayacağız. Kısa sürede tamamlamayı hedeflediğimiz çalışmaların ardından park vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Şimdiden Ergenekon Mahallesi’ne ve Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi. Çevre sakinleri de yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Başkan Şirin’e teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2017, 17:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4