HAYVANAT BAHÇESİ MÜZİKALİ SELENDİ'Lİ ÇOCUKLARLA BULUŞTU

HAYVANAT BAHÇESİ MÜZİKALİ SELENDİ'Lİ ÇOCUKLARLA BULUŞTU
banner43

Okulların tatile girmesi ile birlikte çocuklara yönelik çalışmalarını daha fazla ağırlık veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı öğrencileri Hayvanat Bahçesi Müzikali ile buluşturmaya devam ediyor. Hayvanat Bahçesi Müzikali Selendi'li çocuklardan tam not aldı.


Hayvanat Bahçesi Müzikalı Tatilde 2 adlı tiyatro oyununu Manisalı öğrencilerle buluşturmaya devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Selendili minikler öğrencilerden tam not aldı. çocuklar Gönüllerince eğlenirken, aileleri de Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.


 


Manisa Büyükşehir Belediyesi, yoğun geçen eğitim öğretim döneminin ardından, minik öğrencileri karne hediyesiyle sevindirdi. Karne heyecanı yaşayan Selendili öğrenciler, Hayvanat Bahçesi Müzikali Tatilde 2 adlı tiyatro oyunuyla buluşunca sevinçleri ikiye katlandı. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği oyun, Sevimli Ayı Winny ile arkadaşları, Tiggy, Tavşan, Eeyo, Aslan, Arı ve Kedi ile çıktığı yolculuğu anlatıyor. Öğrencilerin gönüllerince eğlendiği müzikalin ardından veliler düzenlenen tiyatro için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2017, 12:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4