İÇME SUYUNUN KALİTESİ ARTTIRILDI

İÇME SUYUNUN KALİTESİ ARTTIRILDI
banner43
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Ahmetli’nin Dereköy(Matdere) Mahallesi’nde hem içme suyu isale hattını yeniliyor hem de dere temizlik çalışması yaparak köprü geçişinde vatandaşların can güvenliğini sağlıyor.

MASKİ Genel Müdürlüğü, mahallelere kesintisiz hizmet götürmeye devam ediyor. Bu kapsamda, İçme Suyu Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Ahmetli’nin Dereköy Mahallesi’nde bulunan depodan gelen isale hattını yeniledi. MASKİ ekiplerinin çalışması ile sağlıklı bir yapıya kavuşturulan hat sayesinde, vatandaşlara ulaşan içme suyunun kalitesi arttırıldı. Daha önceki aylarda da ‘95 Mahalle Projesi’ ile eski içme suyu ve kanalizasyon hatları yenilenerek, mahalle sakinleri uzun yıllardır bekledikleri hizmete kavuşturuldu.

Mahallede bulunan dere de güvenli hale geliyor

          MASKİ Genel Müdürlüğü,  Ahmetli’nin Dereköy Mahallesi’nde dere ıslah ve temizlik çalışması da gerçekleştiriyor. Mahallede bulunan dereyi güvenli hale getirmek için çalışan ekipler, aynı zamanda köprü geçişini de düzenlemek adına işlerine ara vermeden devam ediyor. Yol geçişinde zorluk yaşayan vatandaşların evlerine daha kolay ulaşması için ekipler tarafından yola 4 adet menfez yerleştirdi.
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2017, 19:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4