'İkinci Atatürk Bulvarı olacak'

'İkinci Atatürk Bulvarı olacak'
Turgutlu’nun en geniş caddelerinden Fatih Caddesi’nde altyapı sorunlarının giderilmesinin ardından yol ve tretuvar düzenlemesi çalışmaları başladı

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde ‘Fatih Caddesi Yol ve Tretuvar Düzenlemesi’ projesine başladı. 1400 metre uzunluğundaki caddenin ana girişinden İsmailcik Deresi’ne kadar cadde düzenlemesi yapılacağı; döşeme taşları, bisiklet yolu, peyzajı ve son olarak aydınlatmalarıyla alanın çok farklı bir görünüme kavuşturulacağı öğrenildi.

Başkan Ergün’e teşekkür

Çalışmaları inceleyen Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Fatih Caddesi’nin ikinci bir Atatürk Bulvarı olması yolunda çalışmalar yapılacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e desteklerinden ötürü bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, Manisa’nın 17 ilçesine yakışır hizmetler üretmeye devam edeceklerini belirterek, “Turgutlu’muz da her ilçemiz gibi en güzel hizmetleri hak ediyor. Yol düzenleme çalışmaları tamamlandığında Fatih Caddesi’nin ışıl ışıl bir görünüme kavuşacağını söyleyebilirim. Şimdiden hayırlı olsun diyorum. Vatandaşlarımızın yaşamını daha konforlu hale getirmek görevimiz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2017, 16:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4