İYİ PARTİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İYİ PARTİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
banner43
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av. Nilay YAŞIR ve yönetim kurulu üyeleri Turgutlu’nun tüm mahallerine ziyaretlerde bulunmuştu.
İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av. Nilay YAŞIR tüm mahalle ziyaretlerinde; “Biz bizden öncekilere benzemeyiz, biz sadece seçim dönemi sizleri hatırlayıp bir dahaki seçime kadar gelmeyenlerden değiliz. Seçim sonuçları her ne olursa olsun seçimden sonra ve devamında da sizleri ziyaret edecek, sizlerin öneri ve isteklerinizi dinleyeceğiz. Sizlere söz veriyorum.” şeklinde konuşmuş, Turgutlulu hemşehrilerine söz vermişti.
Turgutlulu hemşehrilerine verdiği sözü unutmayan Başkan YAŞIR, daha önce 23 Nisan 2018 günü ziyarette bulunduğu Çatalköprü ve Kayrak Mahalleleri’nİ, 11 Temmuz 2018 Çarşamba akşamı tekrar ziyaret etti.
Başkan YAŞIR ve ekibinin ziyaretleri mahalle sakinleri tarafından şaşkınlık ve memnuniyet ile karşılandı. Mahalle sakinleri, daha önce kazansa dahi hiçbir partinin seçim sonrası mahallelerine ziyarette bulunmadıklarını, bu gibi bir durumla ilk defa karşılaşıyor olmanın şaşkınlığını yaşadıklarını, bu ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
Başkan YAŞIR da; “Biz Turgutlulu hemşehrilerimize bir söz verdik, 23 Nisan günü size vermiş olduğumuz sözü yerine getiriyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Karartmalara ve engellemelere rağmen İYİ Parti’ye olan destekleriniz için sizlere teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 21:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4