İYİ PARTİ'DEN ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLAMASI
banner1
 İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av. Nilay YAŞIR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çiftçiler günü vesilesiyle Turgutlu Ziraat Odasına ziyarette bulundu.

            Ziyarette, İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av. Nilay YAŞIR Turgutlu Ziraat Odası Başkanı Abdullah ŞENOL‘dan ilçe ve bölgedeki tarımsal faaliyetler ile çiftçilerin sorunları hakkında bilgi aldı. Bu kapsamda tarımsal faaliyetlerin desteklenmesi ve çiftçilerin sorunlarının çözümü noktasında fikir alış-verişi şeklinde devam eden ziyarette Başkan YAŞIR; “Öncelikle tüm tarım emekçisi, Çiftçi kardeşlerimizin “Çiftçiler Günü”nü kutluyorum. Atamızın da önemle vurguladığı üzere “Köylü Milletin Efendisidir” sözü bizlere şiar olmalıdır. Türkiyemizin kalkınması ve dışa bağımlılığının önlenmesi de, tarımsal üretimin, çiftçimizin ve köylümüzün desteklenmesiyle mümkün olacaktır” şeklinde konuştu.

             Turgutlu Ziraat Odası Başkanı Abdullah ŞENOL, İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Nilay YAŞIR ve Yönetim Kurulu Üyelerine “Çiftçiler Günü” vesilesiyle yapmış oldukları ziyaretten memnuniyet duyduklarını ve kendilerine teşekkür ettiğini ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner4

banner21