KABAÇINAR MAHALLESİ'NDEN MASKİ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

KABAÇINAR MAHALLESİ'NDEN MASKİ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Turgutlu Kabaçınar Mahallesi’ne kazandırılan hizmetler dolayısıyla ziyarete gelen Mahalle Muhtarı Üzeyir Ergül ve azalarını makamında ağırladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Turgutlu Kabaçınar Mahalle Muhtarı Üzeyir Ergül ve azalarını makamında ağırladı. MASKİ’nin mahallede hayata geçirdiği yatırımlar için teşekkürlerini iletmek üzere ziyarete geldiklerini ifade eden Muhtar Ergül, “Mahallemizin içme suyu ve kanalizasyon altyapısı yenilendi. Sürekli taşan deremiz ıslah edildi ve etrafına korkulukları yapıldı. Hiçbir sorunumuz, sıkıntımız kalmadı. Yapılan tüm hizmetler için teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

“Vatandaşlarımızın yüzlerindeki mutluluk bizler için en güzel hediyedir”

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, ”101 Mahalle Projemiz kapsamında Turgutlu ilçemizin Kabaçınar Mahallesi’nin 5 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon altyapısını yeniledik. Mahallemizin en büyük problemlerinden biri olan deremizin de ıslahını gerçekleştirerek, bu sorunu da çözüme kavuşturduk. Artık mahallemizde taşkınlar yaşanmıyor ve vatandaşlarımız mağdur olmuyor. Ayrıca yapılan korkuluk uygulamasıyla da çocuklarımız rahatça dere etrafında gezinip oyunlar oynayabiliyorlar. Ne mutlu bize ki muhtarımız ve azalarımız buraya gelerek hizmetler için teşekkür etti. Onların yüzlerindeki mutluluğu görmek bizler için en güzel hediyedir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 12:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4