Karaköy Camii ve Kahvehanesi Belediye ile Yenileniyor

Karaköy Camii ve Kahvehanesi Belediye ile Yenileniyor
banner43

          Turgutlu Belediyesi, kırsal mahallerin eksiklerini giderecek çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Karaköy Mahallesinde bulunan cami ve köy kahvesi sil baştan boyanarak yeni bir görünüm kazandırılacak.


Şehir merkezine bir çok noktada çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, merkeze uzak kırsal mahallelerde eksikleri giderme adına çalışmalarına devam ediyor.  Çalışmalar kapsamında Karaköy Mahallesi’nde bulunan Cami ve köy kahvesinde yenileme ve boyama çalışmaları başladı. Çalışmaların Park ve Bahçeler Müdürlüğü boya atölyesi ekiplerince devam ettiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak gerek ilçe merkezinde gerekse merkeze uzak kırsal mahallelerimizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Karaköy mahallemizin de bir takım eksikleri vardı. Mahallemizde bulunan cami ve köy kahvesini yenilemeye başladık. Ekiplerimiz kahvehanede boyama çalışmalarını bitirerek yeni bir görünüm kazandırdı. Şimdi de Camimizde boyama çalışmalarına başladık. Kısa bir süre içerisinde burada da boyama çalışmalarını tamamlayarak yeni görünüme kavuşturmuş olacağız.

Muhtardan Başkan Şirin’e Teşekkür


Çalışmalarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Karaköy Mahallesi muhtarı İlhan Sülün’de çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ederek “Sağolsun Başkanımız mahallemizin eksiklerini tamamlama adına çalışma başlattı. Köy kahvemizin boyama çalışması tamamladı. Şimdi de Camimizin boyaması yapılıyor. Tamamlandığında daha güzel görünüm kazanacak. Başkanımıza ve ekiplere çalışmalardan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2018, 12:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4