Kırkağaç'tan Başkan Ergün'e Teşekkür

Kırkağaç'tan Başkan Ergün'e Teşekkür
MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Kırkağaçlı büyükşehir ve ilçe belediye meclis üyelerini ağırladı. İlçeye kazandırılacak olan Belediye Hizmet Binası projesi nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkür eden Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, projenin güzel bir şekilde hazırlandığını dile getirdi. Başkan Ergün de, tüm ilçelere ayrım yapmadan, en güzel hizmetleri ulaştırmanın çabasında olduklarını söyledi.

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Başkan Yardımcıları, Büyükşehir ve ilçe belediye meclis üyeleriyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Konuklarını tek tek tokalaşarak karşılayan Başkan Ergün, Kırkağaç heyetini Manisa’da ağırlamaktan duyduğu mutluluğu ifade etti. Heyetteki isimleri Başkan Ergün’e tanıtan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, “İlçemizde AK Parti ve MHP meclis üyelerimiz uyum içerisinde çalışıyor. Biz hem sizleri ziyaret etmek, hem de hazırladığınız belediye hizmet binası projesine teşekkür etmek için buradayız. Gerçekten çok güzel bir proje olmuş. Teşekkür ediyoruz” dedi.

“Çizgimiz eşit hizmet”

Ziyaretleri nedeniyle Başkan Gedüz ve beraberindekilere teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “A ya da B partisinden olmak önemli değil. Hepimizin bir tercihi var ve zamanı geldiğinde bu tercihimizi demokratik bir ortamda kullanıyoruz. Ama bizler için önemli olan vatandaşlarımıza en güzel hizmetleri ulaştırmak. Biz hep bu çizgide olduk, bundan sonra da bu çizgimizden ayrılmayacağız. Kırkağaç’ımıza ve tüm ilçelerimize en güzel hizmetleri ulaştırmanın çabasındayız. Bir kez daha ziyaretleriniz nedeniyle teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 16:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4