Kızılay'ın Kurban Bağışına Başkan Ergün'den Destek

Kızılay'ın Kurban Bağışına Başkan Ergün'den Destek
TÜRK Kızılay’ının ‘Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası'na’ bir destek de Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den geldi. Türk Kızılay’ı Manisa Şube Başkanı Cemal Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında konuk eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kurban vekâletini Türk Kızılay’ına verdi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türk Kızılay’ı Manisa Şube Başkanı Cemal Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında konuk etti. Türk Kızılay’ı Manisa Şube Başkanı Cemal Kahraman, ziyaretlerinin sebeplerinin Türk Kızılay’ının ‘Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası'na’ destek talebinde bulunmak olduğunu söyledi. Yıl boyunca mazlumun sofrasına girmeyi amaçladıklarına dikkat çeken Kahraman, “Kurban etlerinin 800 gramlık kavurma ve kıyma şeklinde paketlemesi yapılıyor. Yıl boyunca sağlıklı bir şekilde kurban etlerini ihtiyaç sahipleri tüketebiliyor” dedi

Bağışını Yaptı, Makbuzunu Aldı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Her sene Türk Kızılay’ına ve Türk Silahlı Kuvvetleri Vakfına kurban vekâletinde bulunuyorum. Bu sene de Türk Kızılay’ına yurt içine kurban vekâletimi veriyorum. Allah bağışımızı kabul etsin” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Ergün, Kahraman’ın elinden bağış makbuzunu aldı.

 
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2017, 08:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4