KOLDERE'NİN YENİ MEZARLIĞINA İÇME SUYU HATTI

KOLDERE'NİN YENİ MEZARLIĞINA İÇME SUYU HATTI
MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın Koldere Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen yeni mezarlık alanı için içme suyu hattı döşedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Manisalı vatandaşların her türlü altyapı ihtiyacına hızla çözüm üretmeye devam ediyor. MASKİ, Saruhanlı ilçesine bağlı Koldere Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen yeni kabristanlığa içme suyu hattı döşedi. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekiplerince kısa süre içerisinde tamamlanan hat ile mezarlığın altyapı ihtiyacı giderildi.

“Ne zaman bir ihtiyacımız olsa karşılanıyor”

Koldere Mahalle Muhtarı İbrahim Durbay, “Mahallemizdeki mevcut mezarlığımızda yer kalmadığı için Büyükşehir Belediyemiz tarafından yeni bir mezarlık inşa edildi. Şuan çalışmalarda sona gelindi diyebiliriz. Birkaç peyzaj ve çevre düzenlememiz kaldı. MASKİ ekipleri de sağolsun yeni mezarlığımıza içme suyu hattımızı döşediler. Yapılan tüm hizmetler için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederim. Genel anlamda hizmetlerden memnunuz. Ne zaman bir ihtiyacımız olsa karşılanıyor. Yakın zamanda altyapımız da yenilenecek. Bu anlamda da MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a ve bünyesindeki tüm çalışanlara ayrıca teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 14:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4