Kula Belediyesi, Gökçeörenlileri İftarda Buluşturdu

Kula Belediyesi, Gökçeörenlileri İftarda Buluşturdu
Kula Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde Gökçeören Mahallesi’nde iftar yemeği vererek, etkinlikler çerçevesinde illüzyon, ortaoyunu ve semazen gösterileri ile vatandaşı buluşturdu. Eğlenceli dakikaların yaşandığı gösterilerde, Gökçeören sakinleri keyifli bir Ramazan akşamı yaşadı.

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Kula Belediyesi, Gökçeören Mahallesi’nde oturan vatandaşlara iftar programı düzenleyerek, 7’den, 70’e tüm Gökçeörenlilerin keyifle izlediği gösterilerle eğlendirdi. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un katılımıyla gerçekleşen iftar davetinde, Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Faik Şentürk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdür Yardımcısı Cihan Biçer, Gökçeören Mahalle Muhtarı Hekmet Eren, Kenger Mahalle Muhtarı Günay Yılmaz ve vatandaşlar katıldı. Başkan Hüseyin Tosun’un İftar öncesi Gökçeören esnafını ziyaret ederek, Gökçeörenlilerle hasbihal etti. İstek ve şikayetlerini dinleyen Başkan Tosun, “Kısa süre içerisinde Gökçeören kent havasına kavuşacak” dedi. İftar davetinin bitmesiyle birlikte mahalle meydanında kurulan sahnede; İllüzyon, semazen, folklor, ortaoyunu ve birbirinden komik yarışmalarla izleyiciler Ramazan eğlencesinin tadına vardı. Çocuklarla birlikte, büyüklerinde ilgi gösterdiği gece boyunca konuklara Osmanlı Macunu ikram edildi. İzleyenleri geçmişe götüren ve bir o kadarda eğlendiren gece sonunda Gökçeörenliler, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a teşekkür ederek, oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Başkan Tosun Mahallelilere Yapılacak Hizmetlerin Müjdesini Verdi

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Gökçeörenlilerle birlikte iftar açtıktan sonra vatandaşların ibadetlerinin kabul olmasını niyaz ederek, “Vatandaşlarlar birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Mümkün olduğunca, bu kutsal günlerde vatandaşlarımızla bir oluyor, sıkıntılarına da, mutluluklarına da ortak oluyoruz. Gökçeören’e müjdelerle geldim. Kısa süre içerisinde, Altyapı ve üstyapı ihalesi yapılacak olan Gökçeören Mahallemiz, artık kent olacak. Menyelilerin, hak ettiği Gökçeören Mahallesi modern yüzüne kavuşacak. Rabbim inşallah orucumuzu ve ibadetlerimizi kabul eylesin” diyerek tamamladığı konuşmasında, Gökçeörenlilere altyapı ve üstyapı müjdesi verdi.
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 13:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4