KULA'NIN PROJELERİ DEĞERLENDİRİLDİ

KULA'NIN PROJELERİ DEĞERLENDİRİLDİ
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ile bir toplantı gerçekleştirerek ilçedeki projeleri değerlendirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ağırlayarak bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya; MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Projeler Daire Başkanı Bircan Kaynak, İçme Suyu Daire Başkanı Erdal Nohutçu, Abone İşleri Daire Başkanı Sevinç Deniz ve MASKİ Kula İlçe Şefi Adem Zobudoğuş katıldı. MASKİ’nin Kula’da hayata geçirdiği içme suyu sondajları, altyapı yenileme çalışmaları, dere ıslah ve temizlik işlerinin görüşüldüğü toplantıda, planlanan projeler hakkında da istişarelerde bulunuldu.

17 ilçeye yatırım yapıyoruz

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa’nın 17 ilçesine olduğu gibi Kula’ya da önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek, “Kula ilçemizin 9 mahallesine 105 kilometre içme suyu ve kanalizasyon hattı döşedik. 154 Mahalle Projemiz ile 13 mahallenin daha altyapısını baştan aşağıya yenileyeceğiz. Bununla birlikte 2’si ilçe merkezi olmak üzere 21 tane sondaj çalışmamız var. Güvercinlik, Bebekli ve Kavacık gibi mahallelerimizde yaptığımız dere ıslah çalışmalarımızla da vatandaşlarımızı olası taşkın tehlikelerine karşı güvence altına aldık. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den aldığımı güç ile 17 ilçemizdeki çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” dedi.

“İlçemizde MASKİ’nin imza attığı önemli çalışmalar var”

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, MASKİ tarafından ilçelerinde yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade etti. Başkan Tosun, “İlçemizde MASKİ’nin imza attığı önemli çalışmalar var. Köyden mahalleye dönüşen yerleşim merkezlerimizde çok ciddi altyapı çalışmaları yapıldı. MASKİ’nin yaptığı yatırımlarla ilçemiz kalkınıyor. MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun ile ilçemize yapılacak hizmetler hakkında istişarelerde bulunduk. Planlanan yatırımların şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” açıklamasını yaptı.
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2017, 16:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4