LİFE CİTY TURGUTLU 21 NİSAN'DA LANSMANA ÇIKIYOR
banner1
Öz Manysa İnşaat güvencesiyle eski İzmir Yolunda yükselen Life City Turgutlu projesi Turgutlu’nun modern ve yaşanılabilir yeni yüzü olacak. Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak tasarlanan ve yükselmeye devam eden Life City’de konut alanlar kendilerini özel hissedecek.

Turgutlu’nun en büyük AVYM(Alışveriş ve Yaşam Merkezi) projesi olan Life City Turgutlu projesi 21 Nisan’da gerçekleştirilecek lansmana hazır. Toplam 436 adet daire 26 adet dükkandan oluşan proje de 1+1 den başlayarak 6+1 e kadar farklı daire seçenekleriyle sizlerle buluşuyor.

Zemin dahil olmak üzere 21’er katlı A ve C blok, zemin dahil olmak üzere 20 katlı B blok, D blok en yakın hizmeti sağlaması için zemin katında bulunan eczane ve marketlere uygun ticari mahalleri ile sağlık ocağı ve kreş alanlarından, E blok temel sofra ihtiyaçlarınızın taze ve lezzetle karşılanacağı fırın niteliği başta olmak üzere kafe&restoran konsepti ile oluşturulmaktadır.

Yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu,350 metrelik sonsuz kuşu pisti, fitness salonu, Mini futbol sahası, basketbol sahası, duvar tenis kortu, ortak aktivite ve çok amaçlı organizasyonlarınız için ağaçlandırmayla yalıtılmış toplanma sohbet alanı çocuk parkından oluşmaktadır.

Şirketin kurucusu olan Mesut Çiftçi;” Sadece bir Ev değil yuva inşa ettik. Bu hedefle yaşam alanı oluşturduğumuz konsepti Turgutlu’ya kazandırıyoruz. Bunun keyfini sürecek dostlarımızı ağırlamaktan da büyük bir mutluluk duyacağız.

Öte yandan oluşacak yaşam alanını birebir yansıtan şık maket de vatandaşların sunumun açıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner4

banner21