MANİSA BAŞSAVCISI YARGITAY SAVCILIĞINA ATANDI

MANİSA BAŞSAVCISI YARGITAY SAVCILIĞINA ATANDI

Manisa'nın başarılı Cumhuriyet başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, son çıkan adli yargı yaz kararnamesi ile Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına atandığı öğrenildi.

HSK resmi web sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre; 2017 yılı yaz kararnamesine ilişkin çalışmalar, 03 Temmuz 2017 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlanmıştır.

Meslektaşlarımızın görev yerlerinden ayrılmalarına ilişkin tebligatlar daha önce ilân edilen takvim doğrultusunda gönderilecektir.

Kararnameye ilişkin yeniden inceleme talebi olanların, durumlarının bir an önce kesinleştirilmesini sağlamak amacıyla, tebligat yapılmasını beklemeksizin taleplerini en geç 10 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar UYAP personel ekranından “Atanma Talep Formu” nun açıklama kısmını doldurmak suretiyle yapmaları gerekmektedir. Ayrıca fiziki olarak dilekçe göndermelerine gerek bulunmamaktadır.

Ataması yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diler, kararnamelerin meslektaşlarımızın ailelerine, yargı teşkilatına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz" ifadelerine yer verildi.

Yapılan açıklama sonrasında yer alan listeye göre Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin ŞİMŞEK, Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına atanırken, Ordu Cumhuriyet başsavcısı Ahmet Çiçekli ise Manisa Cumhuriyet başsavcılığına atandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2017, 00:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4