Manisa Kurtuluşunu Yıldızlarla Kutlayacak

Manisa Kurtuluşunu Yıldızlarla Kutlayacak
Manisa Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile Manisa’nın ve ilçelerinin kurtuluş günlerine özel kutlama programları düzenleyecek. Program kapsamında ünlü sanatçılar sahne alarak konser verecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile Manisa merkez ve ilçelerinin kurtuluş günlerine özel düzenleyeceği etkinliklerde, ünlü sanatçılar ilçelerin kurtuluş günlerinde 12 ilçede 13 farklı noktada konser düzenleyecek. Manisa’daki etkinliklerde Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacak Fener Alayı ardından düzenlenecek konsere tüm vatandaşlar davet edildi.

13 Farklı Noktada Konserler Dizisi Organize Edildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, daire başkanları ve ilçe koordinatörleri ile düzenlediği program toplantısı sonrasında 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Manisa merkez ve ilçelerinin kurtuluş günlerine yönelik düzenlenecek olan konser etkinlikleri ile ilgili açıklamada bulundu. Yalçınkaya, “Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak 30 Ağustos’tan başlayarak 8 Eylül Manisa’nın kurtuluş gününe kadar sürecek olan süreç içinde 12 ilçede merkez dahil olmak üzere 13 farklı noktada konserler dizisi organize ettik. Manisa ve ilçelerinin kurtuluş günleri kapsamında yapılacak konserlerimizde tüm halkımızı aramızda görmekten mutlu olacağız. Bu kapsamda 30 Ağustos’ta Demirci ilçe merkezinde ve Manisa merkezinde iki ayrı konser düzenlenecek. Ayrıca her ilçenin kurtuluş günü törenlerinde de 12 ilçemizde konserler dizisi devam edecek. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda 20.30’da Sultan Cami’nden başlayacak olan Fener Alayı, Cumhuriyet Meydanı’nda sonlanacak. Saat 21.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndaki konserimize tüm halkımız davetlidir” dedi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programını açıklamasının ardından ilçelerde yapılacak olan kutlama programlarının basına ve kamuoyuna duyurulacağını kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 16:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4