MANİSA VALİSİ MUSTAFA HAKAN GÜVENÇER'İN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

MANİSA VALİSİ MUSTAFA HAKAN GÜVENÇER'İN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını üst seviyeye çıkararak birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bayramlar; toplum hayatımızda her zaman müstesna bir yere sahip olmuştur.

Ramazan ayı boyunca mahallemizde, sokağımızda, şehrimizde ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunarak, halkımızla iftar sofralarında bir araya gelerek bir Ramazan’ı daha hakkıyla idrak etmenin ardından bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayram’a kavuşmanın sevinci ile birbirimizi daha çok sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz bu özel günlerde, Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, Ramazan ayı boyunca edindiğimiz güzel alışkanlıkları yaşamın her anında devam ettirmeliyiz.

Bayram tatilinde trafiğe çıkacak vatandaşlarımızın özellikle hız yapmamalarını, trafik kurallarına azami riayet etmelerini ve bayram sevinçlerinin acıya dönüşmemesini temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; bayram süresince görevi başında olacak personele başarılar diliyor, başta Manisalı hemşerilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum. Şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla anarken, Bayramın hepimize barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 15:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4