MANİSA VE BURDUR VALİSİ'NDEN ESNAF ZİYARETLERİ

Manisa'nın Turgutlu ilçesine gelen Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ile aslen Turgutlulu olan Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin ile birlikte ilçedeki esnafları ziyaret etti.

MANİSA VE BURDUR VALİSİ'NDEN ESNAF ZİYARETLERİ
banner1

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ile Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu ve vatandaşlarla sohbet etti.

Manisa'nın Turgutlu ilçesine gelen Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ile aslen Turgutlulu olan Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin ile birlikte ilçedeki esnafları ziyaret etti. İlk ziyaretlerini Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin'in babası olan köfteci Hikmet Şirin'e gerçekleştiren valiler burada köfte yedi ve Turgutlu köftesi hakkında bilgi aldılar. Daha sonra Pazar camiinde namaz kılan Vali Güvençer ve Yılmaz kuyumcular çarşısı esnafı ve buradaki vatandaşlarla sohbet ettiler. Son ziyaretlerini ise Turgutlu'nun 82 yaşında ünlü ayakkabı ustası Ethem Karakaş'a yapan valiler Ethem usta ile uzun süre sohbet ettiler.

[gallery ids="66157,66158,66159,66160,66161,66162"]

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2017, 20:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4