Manisa'da Güçlü Birliktelik

Manisa'da Güçlü Birliktelik
banner43
Manisa İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım sağlıkta kaliteli hizmet ve iletişim çalışmalarına hız verdi. İletişim ve hizmette kalitenin yükseltilmesi ,personel ve yönetici eğitimi sağlanması adına Manisa'nın köklü kuruluşu Elginkan Vakfı ile işbirliğine gidilecek.

İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım sağlıkta kalitenin yükseltilmesi çalışmalarına devam ediyor. Sağlık yönetici ve personelinin kalite yönetimi ve iletişim eğitimleri dahil kurum hizmet kalitesi yükseltilmesiyle ilgili tüm çalışmalar için Elginkan Vakfı ile birlikte ortak eğitim düzenleyecek.

Eğitimlerden tüm Halk Sağlığı Kurum yönetici ve personeli yararlanacak. Manisa Halk Sağlığı Müdürü Dr. Engin Yıldırım '' Manisa'da sağlık adına yüksek kalitede hizmet vermek istiyoruz. Bu kapsamda sağlık personelinin hasta iletişimi, kurum içi iletişim, çalışma kalitesinin yükseltilmesi adına gerekli tüm eğitimlerin, sizin gibi köklü bir kuruluş tarafınca verilmesini arzu ettik. Sizlerin de bu danışmanlık ve eğitim hizmetleri  için bize destek verecek olmanız bizi mutlu etmiştir. Bundan sonraki bu birlikteliğin Manisa adına hayırlı olmasını diliyor ve Elginkan Vakfı Yönetici ve personeline teşekkür ediyorum.'' Dedi.

Kalite iletişim Uzmanı Elginkan Vakfı Md. V. Murat Dolgun ''Biz konuda gerekli tüm çalışmalarda sizlere destek olmaktan mutluluk duyacağız''.  Dedi
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2017, 22:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4