Manisa'da Okullar Arası Yüzme Müsabakaları Sona Erdi

Manisa'da Okullar Arası Yüzme Müsabakaları Sona Erdi
banner43
Genç Kız-Genç Erkekler Yüzme İl Birinciliği müsabakaları Atatürk Olimpik Spor Kompleksi Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalarla sona erdi.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen ‘Okullar Arası, Genç Kız-Genç Erkekler Yüzme İl Birinciliği müsabakaları Atatürk Olimpik Spor Kompleksi Yüzme Havuzunda yapıldı. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Manisa Yüzme İl Temsilcisi İlhan Şenyoğurtçu tarafından verdi.

Dereceye giren sporcular ve okullar ise şöyle:

“Genç Kızlar: 100 metre Serbest’ Açelya Aturgil/ Manisa Özel Final Temel Lisesi, Derin Bilgili/ Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji, Beyza Nur Karakoç/ Manisa Spor Lisesi, İrem Yetişen/ Dündar Çiloğlu Anadolu Lisesi: 50 metre Kurbağa’ Dilay Bilgili/ Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji,

Açelya Aturgil/ Manisa Özel Final Temel Lisesi,

Nisa Kıroğlu/ Çukurova Kimya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 50 metre Kelebek’

Beyza Nur Karakoç/ Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji, İrem Birsu Erol/ Manisa Spor Lisesi: 100 metre Sırt’

Derin Bilgili/ Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji: 200 metre Karışık’ Dilay Bilgili/ Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji: 100 metre Kelebekİrem Birsu Erol/ Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji: 50 metre SırtDerin Bilgili/ Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji, Açelya Aturgil/ Manisa Özel Final Temel Lisesi, Nisa Kıroğlu/ Çukurova Kimya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İrem Yetişen/ Dündar Çiloğlu Anadolu Lisesi oldu.

“Genç Erkeklerde ise: 100 metre Serbest’ Ömer Lami Alan/ Manisa Özel Final Temel Lisesi,

Mehmet Erdem Yılmaz/Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Kaan Kumova/ Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:  50 metre Kurbağa’ Ali Arda Cömert/Hasan Türek Anadolu Lisesi, Uğurcan Badikanlı/ Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

Kaan Kumova/ Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi:

200 metre Karışık’ Ömer Lami Alan/ Manisa Özel Final Temel Lisesi, Yasin Tarık Tokgöz/ Hasan Türek Anadolu Lisesi, Eren Can Akbaba/ Halit Görgülü Anadolu Lisesi: 50 metre Kelebek’ Karaer Barış Can/ Manisa Özel Final Temel Lisesi, Ömer Lami Alan/  Manisa Spor Lisesi,

Çağrı Kırkaplan / Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji: 100 metre Sırt’ Kazım Kaan Gürsan/ Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yağız Kurnaz/ Ticaret Borsası Anadolu Lisesi: 100 metre Kelebek’ Mehmet Erdem Yılmaz/ Cumhuriyet Anadolu Lisesi,

Çağrı Kırkaplan/ Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji,

Kaan Kumova/ Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 50 metre Sırt’

Uğurcan Badikanlı/ Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

Kazım Kaan Gürsan/ Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

Yağız Kurnaz/ Ticaret Borsası Anadolu Lisesi oldu.
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2017, 03:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4