MASKİ, ÇALIŞMALARIYLA GÜNLÜK HAYATI RAHATLATIYOR

MASKİ, ÇALIŞMALARIYLA GÜNLÜK HAYATI RAHATLATIYOR
MASKİ Genel Müdürlüğü,cadde üzerinde bulunan yağmursuyu ızgaralarında yaptığı bakım onarım çalışmalarıyla yağmursularının sağlıklı şekilde uzaklaştırılmasını sağlarken, araç geçişlerini de daha konforlu hale getiriyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Manisalı vatandaşların yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla yürüttüğü periyodik bakım çalışmalarında hız kesmiyor. Bu kapsamda MASKİ, cadde ve sokaklarda bulunan yağmursuyu ızgarası ve baca kapaklarında da yenilemeler yapıyor. Zaman içerisinde yola binen yükün artması ve aşınmalar nedeniyle, zemin seviyesi değişen ızgara ve baca kapakları, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplerce yeniden düzenleniyor. Yapılan iyileştirmeler sayesinde yağmursularının birikintilere sebep olarak mağduriyet yaratması önlenirken, yoldaki araç geçişleri de daha sağlıklı ve konforlu hale getiriliyor.

Vatandaşlardan teşekkür

Öncelikle yoğun araç ve yaya trafiğinin bulunduğu bölgelerden başlayan MASKİ ekipleri, Seyfettin Bey Caddesi’nde yaptıkları çalışmanın ardından Sakarya Mahallesi’ndeki Uzunyol Caddesi’nde de bakım çalışması gerçekleştirdi. Cadde üzerinden araçla geçen vatandaşlar, yapılan çalışma için MASKİ’ye teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 11:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4