MASKİ, İŞ GÜVENLİĞİNDE DEVAMLILIĞI SAĞLIYOR

MASKİ, İŞ GÜVENLİĞİNDE DEVAMLILIĞI SAĞLIYOR
MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 17 ilçede yürüttüğü faaliyetlerde çalışanların sağlının ve güvenliğinin garanti altına alınması amacıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Manisa genelinde yapılan altyapı çalışmaları sırasında can güvenliğinin sağlanması konusuna büyük hassasiyet gösteriyor. Kurum bünyesinde düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) toplantılarıyla, ilgili daire başkanlıkları ve personel ile birlikte periyodik değerlendirmeler yapılıyor. Bu kapsamda MASKİ’nin Ağustos ayı İSG toplantısı, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Başkanı Mahmut Bilgen’in başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda ayrıca, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Hayri Okkalı ile Manisa Büyükşehir Belediyesi BESOT A.Ş. Genel Müdür Vekili Mustafa Yur, MASKİ’nin iş güvenliğinden sorumlu anlaşmalı firması MOSB-MED’in Genel Müdürü Dr. Hülya Yurttaş Pirinççi,  kurum yetkilileri ve ilgili şube müdürleri yer aldı.

Düzenli denetimlerle hizmet standardı en üst seviyelere taşınıyor

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Başkanı Mahmut Bilgen, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak 17 ilçemizde yürüttüğümüz her çalışmada öncelikli konumuz çalışanlarımız sağlığı ve güvenliğidir. Bu amaçla düzenli toplantılar yaparak, güvenliği maksimum seviyede tutuyoruz. Bununla birlikte denetim ve kontrollerin sıklaştırılmasıyla hizmet kalitesini mümkün olan en üst noktaya taşıyoruz. Gerek personelimize gerekse de çalışma yapılan bölgedeki vatandaşlarımıza karşı sahip olduğumuz sorumluluk bilinciyle, daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek için hizmetlerimizi hassasiyetle sürdüreceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2017, 10:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4