MASKİ'NİN HIZLI VE GÜLER YÜZLÜ HİZMETİ İÇİN TEŞEKKÜR NOTU BIRAKTI

MASKİ'NİN HIZLI VE GÜLER YÜZLÜ HİZMETİ İÇİN TEŞEKKÜR NOTU BIRAKTI
Manisalı Recep İlgen, Pazar günü ALO 185 Çözüm Merkezi’ni arayarak sayaç bağlantısı için kayıt yaptırmasının ardından yarım saat içinde ekiplerin gelmesi üzerine Çözüm Merkezini tekrardan arayarak MASKİ’nin hızlı ve güler yüzlü hizmeti için teşekkür notu bıraktı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün, hızlı ve kalitelihizmeti vatandaşın yüzünü güldürüyor. Manisa merkezde ikamet eden Recep İlgen, Saruhanlı’nın Koldere Mahallesi’nde hobi bahçesi olarak kullandığı alandaki meskenine sayaç bağlantısı yapılması için MASKİ Genel Müdürlüğü’ne başvurdu. Pazar günü, ALO 185 Çözüm Merkezi’ni arayan İlgen, yarım saat içinde ekiplerin gelmesi üzerine büyük şaşkınlık yaşadı. Yüzde 77 engeli olan ve koltuk değnekleri ile yürüyen İlgen, MASKİ’nin hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışı nedeniyle Çözüm Merkezi’ni tekrardan arayarak teşekkür notu bıraktı.

Güler yüzlü hizmet vatandaşı mutlu etti

Recep İlgen,“Birey olarak şikayetlerimizi nasıl belirtiyorsak memnuniyetlerimizi de öyle belirtmeliyiz” diyerek şunları söyledi: “Saruhanlı Koldere Mahallesi’ndeki tarlamıza konteyner koyduk. Yüzde 77 engelim var. Su tesisatım döşendiği Pazar günü akşam saatinde ALO 185 Çözüm Merkezi’ni arayarak MASKİ’ye ulaştım.Ekipler yarım saat içinde gelerek sayacımı taktılar. Gayet güler yüzlü, esprili bir şekilde işlerini yapan ekip,beni çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Daha sonrasındaMASKİ binasına geldiğimde işlemlerimi yapan kişiden güvenlik görevlisine kadar herkes benimle çok ilgilendi. Bir devlet dairesinin böyle güler yüzlü olması beni çok mutlu etti”
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 16:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4