MCBÜ Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılına yetişecek

MCBÜ Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılına yetişecek
banner43
Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca ile birlikte, Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi hakkında görüşmek üzere MCBÜ Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’yi ziyaret etti.

Salihli Belediyesi’nin Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi binasının ince işlerinin yapımını üstlenmesi nedeniyle, daha önce Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi ile Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda arasında protokol imzalanmıştı.

Belediye Başkanı Zeki Kayda 12 Ocak 2017 tarihinde yaptıkları ziyarette, protokol çerçevesinde Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ince işlerinin yapım sözleşmesini Tüzemenler Yapı Grubu adına Cumhur Tüzemen ile imzaladıklarını ve firmaya yer teslimi yapıldığını ifade ederek, Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ilçeye her anlamda büyük değer katacağını belirtti. Belediye Başkanı Kayda, “Müteahhit firmayla yaptığımız sözleşmeye göre fakülte inşaatı 270 günde tamamlanacak. Bugüne kadar Salihli halkı tarafından kaba inşaatı yapılmış olarak bekletilen binayı, Salihli Belediye Meclisinden aldığımız karar ile tamamlayacağımızı beyan etmiştik. Fakülte binamızı çevre düzenlemesi ile birlikte, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılına yetiştireceğiz. Salihli’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Salihli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin kısa sürede tamamlanarak eğitim-öğretime başlamasının önemine vurgu yapan Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üniversiteye yaptıkları bu önemli katkı için Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ile İbrahim Karaca’ya teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 14:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4