MHP Yunusemre'den Başkan Ergün'e Ziyaret

MHP Yunusemre'den Başkan Ergün'e Ziyaret
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Avukat Buğra Çelikkanat ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Avukat Buğra Çelikkanat ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti. Ziyarette konuşan Çelikkanat, Kasım ayında atama ile Mayıs ayında gerçekleşen seçimli olağan genel kurulla göreve geldiğini hatırlatarak, “Genç bir yönetimiz. Çalışma azmi yüksek, birçok şeyi de üstüne katarak devam etmeyi planlayan bir yönetimimiz var. İnşallah bunu da başaracağız. Bizleri makamınızda ağırladığınız için yönetimim ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ergün’den Konuklarına Teşekkür

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Üstlendiğimiz görevleri ifa ederken çok çalışmak gerekiyor. Ümit ediyorum,  hedefler kısa zamanda gerçekleşir. Elbirliğiyle hareket ederek, istişare etmemiz gerekiyor. Bunu başardığımız takdirde başarı kendiliğinden geliyor. Bu süreçte üzerimize düşen ne varsa gerekeni yapmaya hazırız. Allah hepimizin yardımcısı olsun” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 10:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4