MUHTARLARDAN MASKİ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

MUHTARLARDAN MASKİ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Akhisar ve Salihli’de hayata geçirilen hizmetler dolayısıyla teşekkür ziyaretine gelen muhtarları ağırladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Gümüş ve Akkocalı, İsaca, Aşağıdolma, Kocakağan, Kobaşdere, Kayganlı ve Sarılar mahalle muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u ziyaret etti. Ziyarette ayrıca, Salihli İğdecik Mahallesi Sulama Kooperatifi Başkanı Mehmet Candan ile İğdecik Mahalle Muhtarı Mustafa Er de yer aldı. MASKİ’nin ilçelerinde yürüttüğü çalışmalar nedeniyle teşekkürlerini ileten muhtarlar, ne zaman ihtiyaç duysalar hızla müdahale edilerek sorunların çözüme kavuşturulduğunu ifade ettiler.

“Vatandaş memnuniyeti için çalışıyoruz”

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “Manisamızın dört bir köşesine hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet veriyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaç duyduğu altyapı çalışmalarına yönelik geliştirdiğimiz projelerimizle sorunları hızla çözüme ulaştırıyoruz. Her ne kadar bunları yapmak bizim asli görevimiz olsa da, hizmetlerimizin sonrasında böyle güzel geri dönüşler almak bizleri memnun ediyor. Tüm çabamız; vatandaşlarımızın memnuniyetini ve refahını sağlamak. Kendilerine nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 16:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4