MURADİYE MEYDAN PROJESİ BAŞLADI

MURADİYE MEYDAN PROJESİ BAŞLADI
 

Yunusemre Belediyesi’nin Muradiye Mahallesi’nde hayata geçireceği Muradiye Meydanı ve Çevre Düzenleme Projesi başladı.  Bölgede hummalı bir çalışma yürütülürken; projenin iki ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Türkiye’de örnek projelere imza atan Yunusemre Belediyesi, ilçenin güzel bir görünüme kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Muradiye Mahallesini güzel bir sosyal alana kavuşturmak için hayata geçirilen Muradiye Meydanı ve Çevre Düzenleme Projesi’nde çalışmalar başladı. Projeyi iki ay gibi bir sürede tamamlamayı planladıklarını aktaran Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışmalara ilişkin bilgi verdi.

Başkan Çerçi açıklamasında, “40 bin metrekare alanda yapılacak olan proje içerisinde muhtarlık binası, süs havuzu, çocuk oyun alanı ve otopark bulunuyor. Çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmasının da yapılacağı proje ile Muradiye’de yaşayan vatandaşlarımız güzel bir sosyal donatı alanına kavuşacak. Ekiplerimiz alanda çalışmalara başladı. Yaklaşık 60 gün sonra projemizi tamamlamayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamaktan mutluluk duyduğu bir kent oluşturabilmek için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 15:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4