OKULLAR ARASI MİNİ VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

OKULLAR ARASI MİNİ VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI
Seramiksan Spor Kulubü tarafından, bu yıl 6.sı düzenlenen okullar arası “Mini Voleybol Turnuvası” 26 Mayıs Cuma günü Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda başladı.

Seramiksan Spor Kulübü tarafından her yıl organize edilen ve bu yıl 6.sı düzenlenen Okullararası Mini Voleybol Turnuvasında ilk gün, oynanan 8 karşılaşma ile sona erdi.

Voleybola olan ilginin her geçen gün arttığı Turgutlu’nun  genç yetenekler çıkartan bir merkez olması için düzenlenen turnuvaya 16 okuldan 160 sporcu katılıyor.

Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul yapmış olduğu açıklamada “Sultanlar Ligi’nde yerini garantileyen A Takımımızın, istikrarlı bir performans gösterebilmesi ve başarı çıtasını daha da yükseltebilmesi için altyapımızın güçlü olması şart. Amacımız Turgutlu’nun bayan voleybolunda en üst seviyelerde yer almasını sağlamak ve başarılı sporcular yetiştirmek. Kulüp olarak Turgutlu’muzda böyle bir potansiyelin varlığına inanıyor ve destekliyoruz.” dedi.

26 Mayıs Cuma günü başlayan, 16 okulun katılımıyla gerçekleşen Mini Voleybol Turnuvası, 3 Haziran Cumartesi günü oynanacak final maçları ve ödül töreniyle son bulacak.
Turnuvaya Katılan Okullar;

19 Mayıs Ortaokulu - 7 Eylül Ortaokulu - Avşar Ortaokulu - Bilgikent Okulları - Gazi Ortaokulu - Hasan Ferdi Ortaokulu - Hasan Üzmez Ortaokulu - İhsan Erturgut Ortaokulu - İzzettin 75. Yıl Ortaokulu - Kocatürk Koleji - Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu - Sabiha Erturgut Ortaokulu - Samiye Nuri Sevil Ortaokulu - Şadi Turgutlu Ortaokulu - Şehit Abdullah Tayyip Olçak Ortaokulu - Turgutlu İmam Hatip Ortaokulu
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 10:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4