Ören Ova Yolları'nda Çiftçiyi Rahatlatacak Çalışma

Ören Ova Yolları'nda Çiftçiyi Rahatlatacak Çalışma
      Turgutlu Belediyesi, geçtiğimiz gün yoğun dolu yağışı dolayısıyla ova yolları zarar gören Ören Mahallesi’nde yol düzenleme çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, greyder aracıyla trafiğe elverişsiz ova yollarını iyileştirerek çiftçinin yüzünü güldürdü.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Ören Mahallesi ova yollarında çalışma başlatıldı. Saatlerce süren greyder çalışmalarıyla yaklaşık kilometrelik güzergahta çalışma yürütülerek taştan temizlenen yolla stabilize edildi. Çalışmalarda ekiplere eşlik eden Ören Mahalle Muhtarı Selahattin Bekcan, kısa sürede mevcut alanda başlattıkları çalışmadan dolayı Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ederek, “Fırtına ve yoğun dolu yağışı nedeniyle zarar gören ova yollarımız vardı. Özellikle mahalle sakinlerimizin bir kısmının geçimi olan tarım işçiliği tehlike altındayken, Turgutlu Belediyemiz yanımızda oldu. Saatlerce beraber vakit geçirdiğimiz, çalışmalarına eşlik ettiğimiz belediye personellerine ve Belediye Başkanımız Turgay Şirin Beyefendiye teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Çiftçilerimizin Her Zaman Yanındayız”

Afet nedeniyle ihtiyaç duyulan yerlerde gerekli çalışmaları yapmaya gayret ettiklerini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ise, “Turgutlu’muzun büyük bir kısmı gelirini çiftçilikten sağlarken bizler de onların daha rahat çalışabilmeleri adına imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu kapsamda özellikle yol sorunlarını en aza indirmeye gayret ediyoruz. Emektar çiftçilerimize hayırlı, bol kazançlar diliyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 11:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4