ORMAN VE SU İŞLERİ IV. BÖLGE MÜDÜRÜ KERİM GENÇOĞLU'NDAN

ORMAN VE SU İŞLERİ IV. BÖLGE MÜDÜRÜ KERİM GENÇOĞLU'NDAN
banner43
VALİ GÜVENÇER’E ZİYARET

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Manisa IV. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak'ın emekliye ayrılmasının ardından yerine atanan Kerim Gençoğlu Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Orman ve Su İşleri IV. Bölge Müdürü Kerim Gençoğlu, Vali Güvençer’in kendisini kabulü nedeniyle teşekkür ederek 11 Ocak 2017 Çarşamba günü göreve başlaması nedeniyle Vali Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulunduğunu söyledi. Gençoğlu, Bölge Müdürlüğünün yetki ve sorumluluk alanındaki illerde hizmeti en üst seviyeye çıkarmak için gayret göstereceklerini ifade etti.

Vali Güvençer de Manisa’ya tayin olmasından dolayı Orman ve Su İşleri IV. Bölge Müdürü Kerim Gençoğlu’nu kutlayarak yeni görevinde başarılar diledi.

Kerim Gençoğlu kimdir?

1989 yılı KTÜ Orman Fakültesi’nden mezun oldu. Artvin‘de İşletme Şefliği, Zonguldak ve Karadeniz Ereğli’sinde İşletme Müdür Yardımcılığı yapan Gençoğlu, daha sonra Akçakoca Orman İşletme Müdürü olarak görev yaptı. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma Milli Parklar Kocaeli Şube Müdürlüğü ile devam eden çalışma hayatında en son Orman ve Su İşleri Bakanlığı İstanbul I. Bölge Müdür Yardımcılığı görevinde iken Orman ve Su İşleri IV. Bölge Müdürü olarak atandı. Kerim Gençoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır.
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 19:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4