OSMAN GAZİ CADDESİ'NE YAĞMURSUYU HATTI

OSMAN GAZİ CADDESİ'NE YAĞMURSUYU HATTI
MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu’nun Ergenekon Mahallesi’ndeki Osman Gazi Caddesi’nde 750 metrelik yağmursuyu hattı çalışmasına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, mahallelerde kış aylarında meydana gelen su baskınlarını önlemek için yağmursuyu hattı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı, Turgutlu’nun Ergenekon Mahallesi’ndeki Osman Gazi Caddesi’ne 750 metre uzunluğunda yağmursuyu hattı döşeme çalışmasına başladı. Çevresi yüksek dağlarla çevrili olan mahalleye döşenen hat sayesinde, özellikle kış mevsimindeki yağışlarda ortaya çıkan taşkın problemi sona erecek. Kanalizasyon Daire Başkanı Hasan Patel, caddede yapılan yağmursuyu hatlarını yerinde inceledi. Daire Başkanı Patel’e MASKİ İlçe Şefi Mustafa Arıova eşlik etti.

“Çalışmalardan çok memnunuz”

Ergenekon Mahalle Muhtarı Arif Yaşar, mahallelerine bağlı Osman Gazi Caddesi’nde yapılan yağmursuyu hattı için teşekkür ederek, “Caddemizde yağmurlu havalarda vatandaşlarımız mağdur oluyordu. Taşlar sökülüyor, trafik aksıyordu. Çalışmalardan çok memnunuz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2017, 12:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4