Özen; 'Yunusemre Belediyesi Basın Merkezi Göz Dolduruyor'

Özen; 'Yunusemre Belediyesi Basın Merkezi Göz Dolduruyor'
banner43
Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özen ve üyeleri, Yunusemre Belediyesi Basın Müdürü Musa Dirik’i ziyaret etti. Ziyarette Belediye Basın Merkezi’nin yayın organları açısından besleyici bir güç görevi gördüğünü kaydeden Özen, başarılı çalışmalarından dolayı Musa Dirik’i ve çalışanlarını kutlayarak teşekkür etti.

Manisa merkezde kurulduğu günden bu yana önüne koyduğu hedef ve projelerle adından söz ettirmeyi başaran Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu ziyaretlere devam ediyor. Bu ziyaretlerden birini de Yunusemre Belediyesi Basın Müdürü Musa Dirik’e gerçekleştiren Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özen ve üyeleri çalışmalarından dolayı Dirik’i ve basın merkezi çalışanlarını kutladı. Basın Merkezlerinin yayın organları açısından çok büyük bir öneme sahip olduğunu ve besleyici bir güç görevi gördüğünü kaydeden ve Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği’nin çalışmaları ile projeleri hakkında bilgilendirmede bulunan Hakan Özen, “Yunusemre Manisa ilimiz Büyükşehir olduktan sonra kurulan merkez ilçelerimizden biri böyle bir öneme ve nüfus yoğunluğuna sahip olan Yunusemre Belediyesi’nin yaklaşık üç yıl içerisinde bir çok il ve Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu projelere imza atması Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin ve ekibinin görev ve sorumluluğunda ne kadar başarılı olduğunun da kanıtı. Belediyeye bağlı birimlerden biri ve belki de en yoğunu Basın Müdürlüğü. Yunusemre Belediyesi Basın bölümüne baktığımızda ise yıllarını bu mesleğe adamış tecrübeli bir Müdür olan Musa Dirik’i ve yine uzun yıllar basında çalışmış, tecrübe kazanmış ekibini görüyoruz. Bu tecrübe, ekip anlayışı ve çalışma temposu habercilik anlayışını da profesyonel kılıyor. Bu nedenle Yunusemre Belediyesi Basın Müdürü Musa Dirik’i kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yunusemre Belediyesi Basın Müdürü Musa Dirik ise Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği’nin yeni kurulmasına rağmen yürüttüğü çalışmaları yakından takip ettiğini ve adından söz ettirme başarısını gösterdiğini ifade etti. Dernek yönetimini terörle mücadele konusundaki duruşlarından dolayı da kutlayan Dirik, “Hakan Özen bey uzun yıllardır basından tanıdığımız içimizden bir insan, yönetim kurulu üyeleri de haskeza çalışmalarıyla adlarından bahsettirme başarısı gösteriyorlar. Kendileri ziyaretlerinde amaç, hedef ve projelerinden bahsettiler. Biz de Yunusemre Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çerçi ile görüştükten ve onayını aldıktan sonra çalışmalarında destek vermek isteriz. Bir kez daha ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, yürüttükleri çalışmalarda başarı dileklerimizi sunuyoruz” dedi.

Ziyaretin ardından bir süre Yunusemre Belediyesi Basın Merkezi çalışanlarıyla sohbet eden Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Yönetim kurulu Başkanı Hakan Özen tüm basın çalışanlarını 4 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirecekleri Şehit Gazeteci Abdi İpekçi’yi anma basın açıklamasına katılmaya davet etti.
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2017, 00:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4