ÖZGÜR ÖZEL YAZA HIZLI BAŞLADI

ÖZGÜR ÖZEL YAZA HIZLI BAŞLADI
Geçtiğimiz hafta Meclis’te İçztüzük görüşmelerinin tamamlanmasının ardından Genel Kurul çalışmalarına ara verilmesi ile Manisa’ya gelen CHP’li Özgür Özel yaza hızlı başladı. Meclis’in yoğun mesaisinin ardından Manisa’da da dur durak bilmeden ilçe ziyaretleri yapan Özel önceki gün Ahmetli’de çeşitli temaslarda bulundu.

ÖZEL AHMETLİ’DE ÇOK SAYIDA TEMASLARDA BULUNDU

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel önceki gün Ahmetli’de temaslarda bulundu. CHP’li Özel Meclis’te İçztüzük görüşmelerinin tamamlanmasının ardından Genel Kurul çalışmalarına ara verilmesi ile Manisa’ya gelerek çeşitli temaslarda bulundu. İlçe ziyaretlerine başlayan ve Manisalılarla bir araya gelerek vatandaşın sorunlarını dinleyen Özel geçtiğimiz günlerde Turgutlu ve Soma ilçelerini ziyaret etmişti. Önceki gün de Ahmetli’ye gelen Özgür Özel, Ahmetli’de 1 günde çok sayıda ziyaret gerçekleştirdi.

Hiçbir ayrım yapmadan tüm kurum ve kuruluşları ziyaret eden Özgür Özel önce CHP Ahmetli İlçe Başkanlığında partililer ile bir araya geldi. Ardından Ahmetli Kaymakamı Emre Canpolat'ı makamında ziyaret ederek temaslarda bulundu.

AKP’li Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve tüm partilerin Belediye Meclis üyelerini de ziyaret eden Özel bu ziyaretinin ardından Ahmetli Ziraat Odası Başkanı Adnan Ünsal'ı, Ahmetli Çiftçi Mallarını Koruma Derneği Başkanı Ahmet Dinç'i, Ahmetli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ruhi Çoban'ı ziyaret etti. Özel meslek örgütleri ve sivil toplum kuruluşları ile esnafın, çiftçinin sorunlarını konuştu, yapılması gerekenleri anlattı.

Özel’e ziyareti boyunca Ahmetli İlçe Başkanı Kamuran Öksüz, Turgutlu İlçe Başkanı Erk Kayabaş, Belediye meclis üyesi Hakan Akarsu ve partililer eşlik etti.

Ziyaretleri sırasında Meclis çalışmalarını, 16 Nisan Referandumunun ardından yaşanan süreci de değerlendiren Özel,  vatandaşların sorunlarını dinledi. Çiftçinin, üreticinin esnafın sorunlarının hala devam ettiğini kaydeden CHP’li Özel Adalet Yürüyüşü ile başlayan süreci de anlattı. Herkes için hak, hukuk adalet arayışlarının devam etiğini, Türkiye’nin her karış toprağında, Manisa’nın ilçelerinde, köylerinde yaşanan her sorunun, her haksızlığın takipçisi olmaya devam edeceklerini söyleyen Özel’e vatandaşların ilgisi de yoğundu.
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2017, 13:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4