SALİHLİ BELEDİYESPOR'DA 2. ŞENSOY DÖNEMİ

SALİHLİ BELEDİYESPOR'DA 2. ŞENSOY DÖNEMİ
Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Lig ekiplerinden Salihli Belediyespor, geçen yıl takımı çalıştıran Baş Antrenör Bora Şensoy ile anlaşarak sözleşme yeniledi.

Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın makam odasında gerçekleşen görüşmede, Baş Antrenör Bora Şensoy ile yola devam kararı aldıklarını açıklayan Başkan Zeki Kayda, Salihli’ye voleybolu sevdiren Salihli Belediyespor’un Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Liginde mevcut kadrosuyla en iyisini yapmaya çalıştığını belirterek, yeni sezonda da takımı çalıştıracak Baş Antrenör Bora Şensoy’a başarılar diledi. Başkan Kayda, “Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımımız yeni sezonda da Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Liginde mücadele edecek. Baş Antrenörümüz Bora Şensoy ile yolumuza devam edeceğiz. Bora Hocamız ile birlikte yeni bir yapılanmaya giderek mücadele edeceğiz. Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

Başta Belediye Başkanı Zeki Kayda olmak üzere kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini ifade eden Baş Antrenör Şensoy ise, yeni sezonda Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Liginde Salihli’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın makam odasında düzenlenen imza törenine, Salihli Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Sözer ile Başkan Yardımcıları Uğur Kocagöz ve Hisamettin Çelik te katıldı.
Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 10:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4