Salihli-Manisa Arasına 17 yeni araç

Salihli-Manisa Arasına 17 yeni araç
Manisa Büyükşehir Belediyesinin ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında, Salihli’de dönüşüm çalışmaları devam ediyor. İlçede dönüşümü gerçekleştirilen ve Salihli-Manisa arasında hizmet verecek 17 yeni araç, törenle sahiplerine teslim edilerek hizmete girdi. Modern ve engelli erişimine uygun olan alçak tabanlı araçlar ile vatandaşlar seyahatlerini daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında Salihli’de hizmet veren Öz Salihli Kooperatifine bağlı araçların dönüşümü tamamlandı. Salihli Otobüs Terminali’nde gerçekleştirilen törenle araçlar sahiplerine teslim edilerek hizmete sokuldu. Törene Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Mümin Deniz, MANULAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Özgür Temiz, Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Dağıstanlı, kooperatif başkanları ve şoförler katıldı.

Araçlar Salihli’ye hayırlı olsun

Törende konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Mümin Deniz, sözlerine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek başladı. Daire Başkanı Mümin Deniz, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımda dönüşüm projesi kapsamında Öz Salihli Seyahat Kooperatifi araçlarının ilçeler arasındaki toplu taşımada dönüşüm sürecini yaşadık. Bugün geldiğimiz noktada da toplu taşıma araçlarımızın yenilenmesi tamamlandı” dedi. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın yoğun desteğiyle dönüşümün gerçekleştirildiğini söyleyen Daire Başkanı Mümin Deniz, araçların Salihli halkına ve Manisa yolcularına hayırlı olmasını temenni etti.

Salihli’de taşımacılığa kalite geldi

Salihli’nin taşımacılıkta farklı bir noktaya geldiğinin altını çizen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ise, “Taşımacılık şehirleşmede, kentleşmede en önemli parçalardan bir tanesi. Bu nedenle başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere Daire Başkanımız Mümin Deniz ve ekibine Salihli’nin taşımacılığına kalite getirdikleri için Salihli halkı adına teşekkür ediyorum. Konuşmaların ardından temsili kurdele kesimi yapılarak araçlar hizmete başladı.
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 11:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4