SAYAR 'MHP'NİN TEK PAZARLIĞI VARDIR'

SAYAR 'MHP'NİN TEK PAZARLIĞI VARDIR'
banner43
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu ilçe başkanı Orhan Sayar, yazılı bir açıklaması yayınladı. Sayar "Liderin Sözünü Dinlemeyen Tek Dakika Bayrak Sallamayanlar çıkmışlar genelde, yerelde Milliyetçi Hareket Partisini eleştirme gafleti içersinde olmaktadır" dedi.

Ülkemizin en önemli seçimlerinden bir olan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerini geride bıraktık. Milletimiz Milliyetçi Hareket Partisine mecliste denge denetleme görevi verdi. Devletimizin ve Milletimizin Önü açıldı. Vatandaşlarımız 2023 Lider Ülke Türkiye Sürecinde Cumhur İttifakına Yetki Verdi. Seçim sonuçları Ülkemize ve Turgutlumuza hayırlı olsun.

1 dakika bayrak sallamayanlar sosyal medya kahramanlığına soyundu


Sosyal Medya Trolleri Kahraman Olmak Dün Söylediklerini Bugün Yutarak Milliyetçi Harekete Saldırıya Geçmiş Son Çırpınışlarını Ortaya Koyma Gayreti İçerisine Girmişlerdir. Milliyetçi Hareket Partisi ve Liderimiz Devlet Bahçeli’ye Kurulmayan Tuzak, Oynanmayan Oyun, Edilmeyen Hakaret Kalmadığına Hep Şahit Olduk. Bu Hakaretleri Yapanları Bu Oyunları Kuranları Himaye edenleri de Yakinen Biliyor Görüyoruz.

Ben Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Olarak Genel Başkanıma Liderime Oyun Kuranlarla, Hakaret Edenlerle Göreve Geldiğim Günden Beri Mücadele Ettim Etmeye de Devam Edeceğim. Liderime Yapılan İtamı Kendime Yapılmış Saydım. Ülkemizin, Milliyetçi Hareket Partisinin Geçtiği Bu Zorlu Süreç İçersinde Kimin Fotoğraf Siyaseti Yaptığını Kimin Nasıl Süreci Baltalamaya Çalıştığını Yakinen Takip Ettik. Her gün Bir Başka Bahane Bularak Seçim Çalışmalarında Tek Bir Dakika 3 Hilal Bayrağı Sallamayanlar Bugün Sosyal Medyada Kahraman Olma Çalışması Yapıyorlar.

Liderin Sözü dinlemeyenler bahaneye sığınamazlar


Seçim öncesi Sayın genel başkanım Televizyon Röportajında Anketçilerin MHP’yi %3 %4 Gösterdiğini MHP’ye Ahlaksızca Saldırı Yapıldığını İfade Ederek Herkesi Çalışmaya Mücadeleye Çağırdığını Herkes biliyor.

Milliyetçi hareket Partisi sayesinde makam sahibi olanlar, iş sahibi olanlar, Yok Orhan Vardı Gelmedik, Yok Ahmet vardı Gelemedik, Yok Mehmet Vardı Gelmedik İfadeleri Boş Konuşmadan Öteye Geçmez. Liderin Sözünü Dinlemeyen Tek Dakika Bayrak Sallamayanlar çıkmışlar genelde, yerelde Milliyetçi Hareket Partisini eleştirme gafleti içersinde olmaktadır.

MHP’ye itamda bulunanlar kendi sözlerinde boğulmuşlardır.


MHP Cumhur ittifakı olarak girdiği seçimlerde alnının akı ile çıkmış milletimizin teveccühünü almıştır.

Gazetecilerin objektifleri, sosyal medya paylaşımları için sahada Milliyetçi Hareket Partisi için çalışıyormuş gibi yapanları yakinen biliyoruz.

Türkiye yeni sisteme geçiş sürecinde hükümetini kurmuş çalışmalara başlamıştır. Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi başarılı olacağına yürekten inanıyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisini Pazarlık yapmakla itam edenler yeni hükümette ortaya çıkan tablo sonrası ağızlarından çıkan kelimelerde boğulmuşlardır.

MHP’nin tek pazarlığı vardır Oda vatanın BEKASIDIR.


Milliyetçi Hareket Partisinin tek pazarlığı vardır oda Devletin Bekası, Milletin Huzuru, Hukukun Üstünlüğü, Vatanımızın Bölünmez bütünlüğüdür.

Yaşamlarını menfaat, Makam ve çıkar üstüne kurmuş olanlar Milliyetçi hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi anlayamazlar.

Bizim felsefemiz Önce Ülkem ve Milletim Sonra Partim ve Ben anlayışıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi

Turgutlu İlçe Başkanı

Orhan SAYAR
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 21:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4