Şehir Tiyatrosu'nda Kahkaha Tufanı

Şehir Tiyatrosu'nda Kahkaha Tufanı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ‘Kaynana’ adlı orta oyun ile sahne aldı. Manisalıların yoğun ilgi gösterdiği orta oyunu, Ramazan coşkusunu ikiye katladı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı oyun esnasında adeta kahkaha tufanı esti. Ramazan ayı içerisinde 15 ilçede turneye çıkacak olan oyun, ilçelerde de tiyatro severlerle buluşacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında ‘Kaynana’ adlı orta oyunu Manisalılar için sahnelendi. Aynı zamanda oyunun prömiyerinin de yapıldığı gecede vatandaşlar Şehir Tiyatrosunu hıncahınç doldurdu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Tayfun Şengöz’ün yazıp yönettiği 60 dakikalık oyun, Manisalılara eğlenceli bir Ramazan akşamı yaşattı. Kızını vermek istemeyen sert, kabadayı bir kaynana ile onu ikna etmeye çalışan mahalle sakinlerinin hikayesinin anlatıldığı oyunda, kız istemenin ortaya çıkardığı komik durumlar da ele alınıyor.

‘Kaynana’ turneye çıkıyor

‘Kaynana’ adlı orta oyununu ilk kez sahnelediklerini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Tayfun Şengöz, oyunla Ramazan Ayı içerisinde Manisa’nın 15 ilçesinde turneye çıkacaklarını belirtti. Tüm ilçelerde saat 22’de izleyicilerin karşısına çıkacaklarını dile getiren Şengöz, Manisalıları oyuna davet etti.
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 14:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4