ŞEHİT ÖZCAN YILDIZ CADDESİ'NDE ALTYAPI YENİLENİYOR

ŞEHİT ÖZCAN YILDIZ CADDESİ'NDE ALTYAPI YENİLENİYOR
MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı İhsaniye Mahallesi’nin Şehit Özcan Yıldız Caddesi’nde kullanım ömrünü tamamlayan içme suyu şebekesini yenileme çalışmalarına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 17 ilçe merkezlerinde ve mahallelerinde sık sık arızalara neden olan altyapı hatlarını daha sağlıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek borularla yenilemeye devam ediyor.  MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Gölmarmara ilçesine bağlı İhsaniye Mahallesi’ndeki Şehit Özcan Caddesi’nde bulunan 750 metrelik içme suyu şebekesini yeniliyor. Sık sık arızalara neden olan ve kullanım ömrünü tamamlayan hatları yenileyecek olan MASKİ sayesinde mahalle sakinleri daha sağlıklı ve uzun yıllar sorusuz kullanabilecekleri altyapıya kavuşacak.

Kullanım ömrünü tamamlayan hatlar yenileniyor

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Gölmarmara ilçesinin İhsaniye Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların sağlıklı içme suyu hattı sayesinde daha kaliteli su tüketeceklerini belirtti. Aslay, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda il genelinde kullanım ömrünü tamamlayan hatları yenileme çalışmalarını sürdürüyoruz. Yenilediğimiz altyapılar sayesinde vatandaşlarımızın yaşam kalitesine katkıda bulunuyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 17:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4