Şehzadeler Gençlik Meclisi'nden anlamlı proje

Şehzadeler Gençlik Meclisi'nden anlamlı proje
Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, anlamlı bir projeye imza atarak kan bağış kampanyası başlattı. Ramazan ayı öncesinde azalan kan stoklarının çoğalması için gençlik meclisinin böyle bir çalışma başlattığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, tüm vatandaşları kan vermeleri noktasında duyarlı olmaya davet etti.

Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı, Ramazan ayı öncesinde azalan kan stoklarına dikkat çekmek amacı ile Belediye önünde kan bağış kampanyası başlattı. Vatandaşları Ramazan ayı öncesinde kan bağışı yapmaya davet eden Kent Konseyi Gençlik Meclisi (ŞEGEM) Başkanı Fatih Gülgül “Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak, Ramazan öncesi azalan kan stokları ile alakalı olarak kan bağışı kampanyası başlattık. Bu konuda Kızılay Manisa şubesinin desteği ile Şehzadeler Belediyesi önünde belediye personelimiz ve Kent Konseyi gönüllüleri tarafından kan bağışlarımızı yaptık. Bu konuda bizlere destek olan değerli Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik ‘ e ve Kızılay Manisa Şubesi çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Tüm halkımızı da kan verme noktasında biraz daha duyarlı olamaya davet ediyorum” dedi.

"KAN HEPİMİZE ANSIZIN LAZIM OLABİLİR”

Kan ihtiyacının sürekli bir ihtiyaç olduğunu ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler Belediyemizin önünde çok hayırlı bir kampanya yapıyoruz. Bilindiği gibi Ramazan ayının gelmesi ile birlikte kan stoklarında bir azalma yaşanıyor. Ramazan ayı öncesinde kan stoklarında azalma olmasın diye Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisimiz güzel bir kampanya başlattılar. Türk Kızılay’ı Manisa şubesi’ de gerekli ekip ve personelleri ile birlikte Belediyemizin önüne geldiler. Burada Belediyemizin personelleri, Gençlik Meclisimizin üyeleri ve vatandaşlarımız kan bağışında bulunuyorlar. Bizlerde bir gün kendimize bu kanın ansızın lazım olabileceğini düşünerek Kızılay’a kan bağışında bulunmalıyız. Bu anlamlı çalışmaları nedeni ile de Gençlik Meclisimizi tebrik ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 14:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4