SELVİLİTEPE'YE YENİ KANALİZASYON HATTI
banner1
MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesi’nde altyapı ihtiyacını gidermek için 2 bin 500 metrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, uzun yıllar kullanılacak altyapı sistemleri için hizmetlerini sürdürmeye aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesi Irlamaz Yolu’nda 2 bin 500 metre kanalizasyon hattı döşemeye başladı. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen hat çalışmasının tamamlanması ile daha önce kanalizasyon hattı bulunmayan yerleşim alanının uzun yıllardır yaşadığı sıkıntı ortadan kaldırılacak.

“MASKİ ekipleri kapı kapı, sokak sokak dolaşıyor”


Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten Selvilitepe Mahalle Muhtarı Sait Kaya, “Mahallemizde bulunan Irlamaz Yolu’nda yıllardan beri kanayan yaramızdı. Bu bölgemizde kanalizasyon hattımız maalesef yoktu. MASKİ’ye durumu bildirdik. Sağolsunlar hemen ilgilendiler. Yükümüzü üstümüzden aldılar. İlçe merkezine biraz uzak olduğumuzdan dolayı biraz mağduriyet yaşıyorduk ancak MASKİ geldiğinden beri bu mağduriyetimiz bir anda şansa dönüştü. MASKİ ekipleri kapı kapı, sokak sokak dolaşıyorlar. Bizim sorunlarımıza çözüm buluyorlar. Aradığımız zaman da hemen gelip ilgileniyorlar. Kanalizasyon hat döşeme çalışması bitince vatandaşımızın ihtiyacı giderilecek. Cengiz Başkanımıza ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a çok teşekkür eder, selamlarımızı iletiriz. Başkanımızın her daim yanındayız ve destekçisiyiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner4

banner21