SERAMİKSAN AİLESİNİN DEV İFTARI

SERAMİKSAN AİLESİNİN DEV İFTARI
Geleneksel olarak yaptığı iftar etkinliğini bu yılda sürdüren Seramiksan firması, çalışanları ve aileleriyle bir araya gelerek dev iftar yemeklerini devam ettirdi.

Seramiksan’ın her yıl düzenlediği gelenekselleşen iftar organizasyonu bu yıl 15 Haziran - 16 Haziran tarihlerinde Aşçı Yusuf Et Lokantası & Catering firmasının hazırlamış olduğu iftar menüsü ile Turgutlu Durmakoş Garden’da gerçekleşti.

Ege Bölgesi’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Seramiksan, çalışanlarına ve ailelerine özel düzenlediği iftar daveti geleneğini devam ettiriyor.

Seramiksan ailesi bu yıl 15 – 16 Haziran tarihlerinde Turgutlu Durmakoş Garden’da gerçekleşen iftar davetinde bir araya geldi. Katılımcılar Aşçı Yusuf Et Lokantası & catering firması tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli yemeklerle oruçlarını açtılar. İftar davetine Seramiksan yönetim kurulu üyeleri, fabrika yöneticileri, çalışanlar ve eşleri olmak üzere toplamda 1400 kişi katıldı.

Program, şirket haberleri ve yeniliklerin yer aldığı sunum sonrası Seramiksan Karo Fabrikası Fabrika Müdürü Binami Tezgelen’in konuşmasıyla devam etti. Ayrıca programda

20. yılını dolduran çalışanlara yönetim kurulu tarafından plaket ve hediye verildi.

Seramiksan çalışanları, iftar organizasyonu ile birlikte iftar yapmanın keyfini yaşadılar.

Haber; Kamil TEKMEN
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2017, 18:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4