ŞEYHDAVUTLAR'A YENİ SONDAJ

ŞEYHDAVUTLAR'A YENİ SONDAJ
MASKİ Genel Müdürlüğü, Sarıgöl ilçesine bağlı Şeyhdavutlar Mahallesi’nde mevcut sondajın su seviyesinin düşmesi nedeniyle yeni sondaj çalışmasına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşların su yetersizliği yaşamaması adına sondaj çalışmalarına devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Sarıgöl ilçesine bağlı Şeyhdavutlar Mahallesi’ndeki mevcut sondajda su seviyesinin düşmesi üzerine harekete geçerek mahalleye yeni bir sondaj kazandırmak için çalışmalara başladı. 220 metre derinliğinde inilmesi planlanan sondajda delgi işlemi devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl İlçe Koordinasyon İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçarslan, MASKİ İlçe Şefi Veli Toktaş ve Sarıgöl Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ozan Sezen çalışmaların yapıldığı alanda incelemelerde bulundu.

“Yeni sondaj çalışmasından çok memnunuz”

Mevcut sondajda yaşanan su seviyesi düşmesi sonucunda su yetersizliği çektiklerini belirten Şeyhdavutlar Mahalle Muhtarı Yaşar Gürsoy, “Mahallemizde yeni bir sondaj çalışması başladı. Bu çalışmadan dolayı çok memnunuz. İnşallah bir an önce suya kavuşuruz. Mahallemize bu sondaj hizmetini gönderdikleri için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2017, 18:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4