SHOEXPO, 42. Kez Açıldı

SHOEXPO, 42. Kez Açıldı
banner1
Ayakkabı ve tekstil sektörünün devleri, Fuar İzmir çatısı altında buluştu. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı kapılarını 42. kez açarken, fuarın açılış törenine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü temsilen Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü de katıldı.

Fuar İzmir, ayakkabı ve tekstil sektörünün liderlerinin 42’nci kez bir araya geldiği SHOEXPO İzmir’e kapılarını açtı. Fuarın açılışına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, protokol üyeleri, 55 ülkeden konuklar ve firma temsilcileri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu konuşma yaptı. Kocaoğlu konuşmasında, "Bu hafta Fuar İzmir’de hareketli günler yaşıyoruz.  İzmir ile birlikte büyütüp desteklediğimiz Fuar İzmir’de fuarcılık ve kongreciliği geliştirerek hem hizmet ve turizm sektörüne hem de ülkenin gelişimine katkıda bulunuyoruz” dedi. Konuşmanın ardından protokol üyelerinin katılımıyla açılış kurdelesi kesildi ve stant ziyaretleri yapıldı. 

Manisalı Ayakkabıcıları Ziyaret Etti

         Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa’da faaliyette bulunan ayakkabı firmalarını ziyaret etti ve hayırlı işler diledi.
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2017, 16:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3