Şişmanlar Bu Kez Dünya Şampiyonluğu İçin Mindere Çıkıyor

Şişmanlar Bu Kez Dünya Şampiyonluğu İçin Mindere Çıkıyor
Ulusal ve uluslararası turnuvalarda elde ettiği derecelerle göğsümüzü kabartan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı judocusu bu kez Şili’de yapılacak olan Ümitler Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek. 2017 yılı içerisinde başarılı bir sezon geçiren Mert Şişmanlar, Şili’den altın madalya ile dönerek, Türk Bayrağımızı dalgalandırmayı amaçlıyor.

Dünya Judo Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler Dünya Şampiyonası 09-13 Ağustos tarihleri arasında Şili’nin başkenti Santiago şehrinde yapılacak. Düzenlenecek olan şampiyonada Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcusu Mert Şişmanlar ülkemizi temsil edecek. Şampiyona öncesi hazırlıklarını Samsun ilinde bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde tamamlayan Mert Şişmanlar, Şili’de Dünya Şampiyonluğu için mindere çıkacak.

Gurur kaynağımız oldu

Şişmanlar’ın elde ettiği başarılı derecelerle Manisalıların ve ülkemizin gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Aytaç, “Temmuz ayında Litvanya’nın Kaunas şehrinde Avrupa Şampiyonu olan sporcumuz Mert Şişmanlar, bu kez Dünya Şampiyonluğu için mindere çıkacak. Bu anlamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak sporcumuza başarılar diliyorum. İnanıyorum ki, sporcumuz Şili’den güzel dereceyle ülkemize dönecektir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 10:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4