SOFUOĞLU CUMHURBAŞKANIN İSTEĞİ ÜZERİNE KARİYERİNİ NOKTALIYOR
banner1
Türkiye'nin son yıllarda yetiştirdiği en başarılı sporculardan bir tanesi olan Kenan Sofuoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'un isteği üzerine kariyerini İtalya'da ki yarışlardan sonra sonlandıracağını açıkladı.

Kenan Sofuoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile kariyerini sonlandıracağını açıklarken, şu sözlere yer verdi;

CUMHURBAŞKANIMIN İSTEĞİ ÜZERİNE YARIŞ KARİYERİMİ NOKTALIYORUM!
Bu hafta sonu italya'da "JÜBİLE" yapma kararı aldık. Son zamanlarda yaşamış olduğumuz sakatlıklar, ailemin korkuları ve Cumhurbaşkanımın artık bırakmam gerektiği talimatı düşündüğümden erken bir zamanda bu kararı almamıza sebep oldu. Gözüm arkada kalmayacak çünkü Ülkemizi Dünya arenasında temsil edecek sporcular yetiştirdik,Şanlı Bayrağımızı onlara teslim ediyorum.20 yıl önce başlayan kariyerimizde hayalim Dünya Şampiyonalarında yarışabilmekti Şükürler olsunki Rabbim bize 5 kez şampiyon olmayı nasip etti. Bu şampiyonlukları almamızda çok kişinin emeği var! Bizi bu yolda destekleyen ve Dua'larını esirgemeyen herkese teşekkürlerimi sunarım.Yarıştığım takım ve sevenlerim için 12-13 Mayıs İtalya'da jubile yapacağız!"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner4

banner21