SÜMERPARK PROJESİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER       

SÜMERPARK PROJESİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER       
banner43
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu'nu makamında ziyaret etti. eski Sümerbank arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan Sümerpark Projesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

50 dönümlük alan üzerinde yapılacak olan projenin Şehzadeler Belediyesi ile örnek bir işbirliği içerisinde gerçekleştirileceği bildirilirlen, atıl kalan bölgenin canlandırılacağı vurgulandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu’nu makamında ziyaret eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e, Başkan Danışmanı Atilla Efendioğlu ve Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Işık eşlik etti. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Şehzadeler Belediyesi’nin iş birliğinde uzun yıllardır atıl olan eski Sümerbank arazisinde şehre kazandırılacak olan Sümerpark Projesi görüşüldü. Yüklenici firmaya yer tesliminin yapıldığı ve kısa süre içerisinde çalışmaların başlayacağı projeyle ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, 50 dönümlük alan üzerinde yapılacak olan projenin Şehzadeler Belediyesi ile örnek bir işbirliği içerisinde gerçekleştirileceğini söyledi. Atıl kalan bölgenin canlandırılacağını sözlerine ekleyen Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, projeyi bir an önce Manisalıların hizmetine sunmayı hedeflediklerini belirtti. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de projenin Manisa’ya hayırlı olmasını temenni etti.
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2017, 22:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4