TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Manisa'ya Geliyor

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Manisa'ya Geliyor
banner1
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) M.Rifat Hisarcıklıoğlu 13 Mart Salı günü Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ile Manisa Ticaret Borsası’nın davetlisi olarak Manisa’ya geliyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Manisa iş dünyası ile bir araya geliyor. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ile Manisa Ticaret Borsası’nın davetlisi olarak 13 Mart Salı günü Manisa’ya gelecek olan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Manisa programı kapsamında ziyaretler gerçekleştirecek. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu,  Manisa programı çerçevesinde ilk olarak Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, ardından Manisa Ticaret Borsası ve son olarak da Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret edecek. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ziyaretlerinin ardından ise Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Bülent Koşmaz Hizmet Binası’nda saat 14.00’da düzenlenecek olan  ‘Manisa İş Dünyası Müşterek İstişare’ toplantısına katılacak.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ve Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap yaptıkları ortak açıklamada, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Manisa’da ağırlamaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyduklarını belirterek, ‘Birlik Başkanımız 13 Mart Salı günü Manisa iş dünyası ile bir araya gelecek. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nda aynı gün saat 14.00’da gerçekleştireceğimiz istişare toplantısında Birlik Başkanımızın Dünya ve Türkiye ekonomisi hakkında görüşlerini dinleyeceğiz. Bizlerde,  kendisine şehrimizin son ekonomik ve sosyal verileri hakkında bilgilendirmede bulunacağız. Manisa iş dünyasının temsilcilerini bu önemli toplantıya davet ediyoruz’ dediler.

 

 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2018, 12:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4

banner3