TOBB'un 73'üncü Genel Kurulunda Bülent Koşmaz Unutulmadı

 TOBB'un 73'üncü Genel Kurulunda Bülent Koşmaz Unutulmadı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin(TOBB)  73. Genel Kurulunda, merhum Bülent Koşmaz bir kez daha rahmetle anıldı. Genel Kurul öncesinde TOBB’da gerçekleşen törende merhum Bülent Koşmaz’ın TOBB camiasına vermiş olduğu katkılardan dolayı hazırlanan şükran hediyesi merhumun eşi Saaded Koşmaz’a Başbakan Binali Yıldırım, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından takdim edildi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan törene Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, milletvekilleri ve TOBB delegeleri katıldı.

Törende konuşan merhum Bülent Koşmaz’ın eşi Saaded Koşmaz, tarifi zor duygular içinde olduğunu belirterek, takdim edilen bu hediyeyi kuruluşu tamamlanan Bülent Koşmaz Sağlık ve Sosyal Eğitim Vakfı’nda saklayacaklarını söyledi.

TOBB Konferans Salonu’nda gerçekleşen törende Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hayati Dolman, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası delegeleri ile Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Eski Genel Sekreteri Tamer Balatlı, bu anlamlı günde merhumun eşi Saaded Koşmaz’ın yanında yer aldılar.

Tören de ayrıca, TOBB delegesi olarak 10 ve 20 yılını dolduranlara, son seçimlerden bu yana ahirete intikal eden Oda ve Borsa Başkanlarının ailelerine ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Başkanlık yapmış olan Ali Coşkun’a Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket takdim edildi.

10 ve 20 yılını dolduran TOBB delegelerine hizmet şeref belgesi takdim edildi
Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 18:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4